❆Dnes zimní slevy!❆
❆Dnes zimní slevy!❆
Vyberte si z 6 kuponů
ten svůj!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
goodbaby gb Pockit+ All City rose red 2019

goodbaby gb Pockit+ All City rose red 2019


Varianta:
  • goodbaby gb Pockit+ All City rose red 2019
  • goodbaby gb Pockit+ All City Velvet Black 2019 - bezpečnostní madlo není součástí dodávky
  • goodbaby gb Pockit+ All City Night Blue 2019
  • goodbaby gb Pockit+ All City vanilla beige 2019
  • +3

Cena
7.826 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A274058

EAN: 4058511572901

goodbaby gb Pockit+ All City rose red 2019
Setkejte se se svým společníkem ve městě Kompaktní a ergonomická
Za úchvatným stylem a lehkým, dopředu vyhlížejícím designem zařízení Pockit + All-City jsou různé možnosti konfigurace, které splní všechny vaše potřeby. Tento vyměnitelný chameleon se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a poroste s vaším dítětem, aby poskytoval úplné pohodlí. Pockit + All-City se vyznačuje plynulým sklápěním pro maximální pohodlí a super lehkým rámem a je kočárkem, který si můžete vzít kamkoli s sebou. Kola Pockit + All-City jsou navržena pro městské rodiče a elegantní profil kol je ideální pro hladké městské povrchy. A když je čas na cestu letadlem, jedinečný, ultrakompaktní skládací mechanismus zajišťuje, že Pockit + All-City lze přepravovat jako příruční zavazadlo. Jen nebe je limitem!

Velmi kompaktní
Zažijte bezprovlémovou obsluhu, v pouhách dvou krocích kočárek složíte do ultrakompaktního tvaru.

Velikost příručního zavazadla
S důvěrou se vzneste do oblak Ultrakompaktní sklápěcí mechanismus umožňuje přenášet Pockit + All-City jako příruční zavazadlo, což vám umožní cestovat s kočárkem bez jakýchkoliv problémů.

Funkce sklopení opěrky zad
Funkce sklopení opěrky zad Pockit + All-City znamená, že sedadlo lze plynule nastavit do odpočinkové polohy pro větší pohodlí.

Cestovní systém 3v1
Pockit + All-City nabízí cestovní systém 3 v 1. Pockit + All-City je kompatibilní s Cot to Go a dětskými sedačkami od gb / cybex, a je funkční a kompaktní, ideální pro moderní rodiče na cestách.

Jednotlivá kolečka City s odpružením předních kol
Kola Qbit+ City jsou koncipované na výlety rodičů. Tenký profil kol je pohodlný a obratný a je ideální pro hladké městské povrchy.

Super lehký
Pockit+ All-City s hmotností pouhých 5,7 kg je ideálním společníkem na cesty. Jeho super lehký rám se snadno ovládá, zvedá a přenáší. Ideální do města, na dovolenou nebo jen tak ven.

Samostatně stojící
Pockit+ All-City lze díky chytrému designu složit tak, aby samostatně stál, což je ideální pro městské rodiče, kteří chtějí kočárek kdekoli a kdykoli odstavit.

Přední kolečka otočná
Přední otočná kolečka Pockit+ All-City se snadno ovládají a zajišťují stabilitu na nerovném povrchu.

Sluneční stříška
Sluneční stříška poskytuje ochranu USF50+, aby tak vaše dítě mohlo odpočívat ve stínu a bylo chráněno před zářením a větrem.

Další detaily o výrobku:
  • Vhodné pro 9 - 17 kg (od 6 měsíců do cca 17 kg - cca 4 roky)
  • Potah pratelný na 30 stupňů
Technické detaily:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 78 x 34 x 99 cm
  • Složený (délka x šířka x výška): 19 x 33 x 48 cm
  • Hmotnost: 5,7 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

goodbaby gb Pockit+ All City rose red 2019
7.826 Kč