GRÜNSPECHT Kořen fialky na provázku

GRÜNSPECHT Kořen fialky na provázku


MOC¹
355 Kč
Cena
345 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
10 Kč (3%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A008856

GRÜNSPECHT Kořen fialky na provázku
Z odenku Iris pallida příp. germanica získaný kořen fialky je tradiční domácký prostředek, který doporučují porodní asistentky nebo maminky při prořezávání zoubků miminka. Prořezávání zubů může být pro děti velmi bolestné. Často je dáseň zarudlá, nateklá a velmi citlivá. Právě v této době by chtělo a mělo každé miminko pořádně kousat. Díky vlhkosti slin je kořen fialky změkčen a podporuje tak proražení zoubku. Kořen fialky by měl být pomocí bavlněného provázku z kontrolovaného biologického hospodářství připevněn k zápěstí dítěte.

• Tradiční domácký prostředek
• Podporuje dítě přirozeně v procesu prořezávání zubů
• Prostřednictvím vlhkosti slin se změkčí a stane se elastickým
• Zhotoveno ručně
• Bavlněný provázek ze 100% bavlny z kontrolovaného biologického hospodářství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

GRÜNSPECHT Kořen fialky na provázku
MOC¹ 355 Kč
345 Kč
Top značky