GRÜNSPECHT Třešňový hřejivý polštářek slon šedý s potahem
GRÜNSPECHT Třešňový hřejivý polštářek slon šedý s potahem
MOC¹ 300 Kč
278 Kč
Všechny ceny vč. DPH

GRÜNSPECHT Třešňový hřejivý polštářek slon šedý s potahem


MOC¹
300 Kč
Cena
278 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A183258

GRÜNSPECHT Třešňový hřejivý polštářek slon šedý s potahem
Příjemné, přirozené teplo pro Vaše dítě

Hroznový polštářek od Grřnspecht se hodí jako teplý obklad při nachlazení, nadýmání, bolestech břicha nebo pro zahřátí chladných částí těla. Vyroben je ze 100% polyesteru a je 22 x 22 cm velký. Pro zahřátí slona se hodí trouba nebo mikrovlnná trouba. Nedávejte polštářek do zcela předehřáté trouby. Zahřívejte maximálně 3 min na max. 110° C. V mikrovlnné troubě můžete ohřívat na nejnižším nebo středním stupni pro rozmrazování (max. 180 Watt) nejvýše po 1 min. Dbejte prosím pokynů výrobce mikrovlnné trouby. Alternativně můžete polštářek položit na vlažný radiátor nebo kachlová kamna. Po ohřátí by se měl polštářek protřepat, aby se teplo rovnoměrně rozdělilo. Při prvním ohřevech může dojít k lehkému tvoření vlhka na povrchu, které se ale po opakovaném použití ztratí. Polštářek neperte, abyste zabránili tvoření plísně.

Podrobnosti:
 • Vyjímatelný vnitřní polštářek - tím pádem pratelný potah
 • Potah je zevnitř ještě opatřen látkou, aby nebyl přístup k vnitřním částem výšivky

Bezpečnostní upozornění:
 • Pokud používáte výrobek pro dítě do 1 roku, měli byste pravidelně kontrolovat teplotu dítěte během použití, abyste se vyhnuli přehřátí dítěte.
 • Držte se jednoznačně pokynů pro ohřev, protože delší časy nebo vyšší přísun energie mohou vést k poškození (riziko vzplanutí).
 • Použití jen za dozoru dospělých
 • Polštářek zahřívat za dozoru a nezahřívat vlhký
 • Při uvolněných hroznových zrníčkách vzniká riziko zadušení
 • Po ohřátí zkontrolovat teplotu polštářku na Vašem ohbí paže. Vhodné pro miminko při max. teplotě 41°C.
 • Dávejte pozor na to, že jsou švy nepoškozeny.
 • Před dalším ohřevem nechat polštářek vychladnout.
 • Teplo by se nemělo používat při akutních zánětlivých onemocněních nebo horečce, ekzémech, onemocnění srdce a cév, tumorech, rakovině a u osob se sníženou citlivostí na bolest.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

GRÜNSPECHT Třešňový hřejivý polštářek slon šedý s potahem
MOC¹ 300 Kč
278 Kč
Top značky