GRÜNSPECHT Zubní prstový kartáček bílý pár

GRÜNSPECHT Zubní prstový kartáček bílý pár


Cena
191 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A134295

GRÜNSPECHT Zubní prstový kartáček bílý pár
Prstový kartáček je dvoustranný pro masáž dásní a čištění prvních zoubků. Hladkou stranou podpoříte jemnou masáží dásní prořezávání zoubků. Měkká strana se hodí díky zvětšené povrchové straně k čištění prvních zubů. Na rozdíl od běžných kartáčků a kousátek můžete přesně dávkovat tlak a vyhnout se tak poranění dásní. Trénujte hravě péči o chrup a používejte sama prstový kartáček pro příjemné a rychlé čištění jazyka. Díky antibakteriální příměsi stříbra se předejde růstu bakterií a prstový kartáček zůstane antibakteriální.

• Každý prstový kartáček má masážní a čistící stranu
• Pro zvyknutí se na denní péči o zuby
• Prstový kartáček zůstane díky stříbru antibakteriální
• Dvojité balení pro použití ráno a večer
• Jednotná velikost.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

GRÜNSPECHT Zubní prstový kartáček bílý pár
191 Kč
Top značky