haakaa® Hrneček s brčkem na pití od 6 měsíců, světle modrý
-12%

haakaa® Hrneček s brčkem na pití od 6 měsíců, světle modrý


Varianta:
  • haakaa® Hrneček s brčkem na pití od 6 měsíců, světle modrý
  • haakaa® Hrneček s brčkem na pití od 6 měsíců, tmavě červený

MOC¹
491 Kč
Cena
434 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
57 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A343562

EAN: 9420060206395

haakaa® Hrneček s brčkem na pití od 6 měsíců, světle modrý
Tento text je přeložen automaticky.
Hrneček včetně trubičky je vyroben ze 100% potravinářského silikonu, je lehký, odolný proti pádu a má těsně přiléhající víčko, takže ho můžete bezpečně přenášet v tašce. Je to dokonalá kombinace hrnečku na pití a otevřeného hrnečku.
Když je čas se napít, jednoduše odklopte víčko a otvorem prostrčte brčko. Opakovaně použitelné silikonové brčko je nejen ekologické, ale také měkké a šetrné k malým ústům - ideální pro prořezávající se zoubky batolat, která všechno žvýkají! Jakmile je vaše dítě větší, můžete jednoduše odstranit víčko a máte otevřený silikonový hrneček.

Čištění a péče

Po každém použití je třeba šálek vyčistit. Přestože je výrobek možné mýt v myčce nádobí, doporučujeme silikonové výrobky Haakaa čistit ručně horkou vodou a mýdlem. Silikon může v myčce nádobí mléčně zkvasit. Nepoužívejte agresivní prostředky, jako jsou sterilizační tablety nebo bělidla. Silikonové výrobky Haakaa sterilizujte v parním sterilizátoru nebo je 2-3 minuty vařte v horké vodě. Nepoužívejte také UV sterilizátory, protože zkracují životnost výrobků. Pravidelně kontrolujte, zda je výrobek stále zcela neporušený, a pokud vykazuje známky poškození, vyměňte jej. Neskladujte výrobek v blízkosti ostrých předmětů. K čištění používejte pouze měkké houbičky nebo kartáče s měkkými štětinami (tvrdé štětiny nebo houbičky mohou poškodit povrch silikonu). Výrobek používejte pouze k určenému účelu a pod dohledem dospělé osoby.

Podrobnosti o produktu
  • Umožňuje přechod z hrnečku na otevřený hrneček.
  • Vyrobeno z měkkého a pružného potravinářského silikonu
  • Lehké, odolné a odolné proti pádu.
  • Lze je používat v myčkách nádobí, mikrovlnných troubách, vařící vodě a sterilizátorech.
  • Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

haakaa® Hrneček s brčkem na pití od 6 měsíců, světle modrý
haakaa® Hrneček s brčkem na pití od 6 měsíců, světle modrý
MOC¹ 491 Kč
434 Kč