haakaa® Krmná stříkačka
Cena
222 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A345289

EAN: 9421904690363

haakaa® Krmná stříkačka
Tento text je přeložen automaticky.
S touto stříkačkou můžete dítěti snadno podávat mléko, tekutou stravu nebo léky, a to čistě a bez odpadu. Zvláštností stříkačky jsou dva otvory na straně hrotu savičky. Tímto způsobem je tekutina vstřikována do úst dítěte bokem, nikoli přímo dozadu, což výrazně snižuje riziko spolknutí. Na rozdíl od běžných stříkaček s tvrdými hroty (které mohou poškodit jemnou pokožku v ústech dítěte, a proto je často nutné používat prsty) je hrot stříkačky Haakaa vyroben z měkkého silikonu, a dítě jej proto může sát jako dudlík nebo láhev. Injekční stříkačka Haakaa odměřuje tekutiny po 5 ml, takže není ideální pro menší množství.

Aplikace

Naplňte správné množství léku do injekční stříkačky - vždy zkontrolujte, zda je množství správné! Dítě si položte na klín čelem k sobě. Vložte hrot stříkačky do úst dítěte. Jakmile začne sát, můžete pomalu zatlačit píst do stříkačky.

Čištění a péče

Před každým použitím a po každém použití stříkačku umyjte. Přestože lze stříkačku mýt v myčce nádobí, doporučuje Haakaa umýt stříkačku ručně teplou mýdlovou vodou, dobře opláchnout a nechat uschnout. Nepoužívejte agresivní prostředky, jako jsou sterilizační tablety nebo bělidla. Stříkačku (bez pístu) lze sterilizovat v parním sterilizátoru nebo vařením v horké vodě po dobu 2-3 minut.

Poznámka

Injekční stříkačka Haakaa měří množství pouze po 5 ml, a proto je pro menší množství nepřesná. Pravidelně kontrolujte, zda je stříkačka stále zcela neporušená, a pokud vykazuje známky poškození, vyměňte ji. Neskladujte jej v blízkosti ostrých předmětů. K čištění používejte pouze měkké houbičky nebo kartáče s měkkými štětinami (tvrdé štětiny nebo houbičky mohou poškodit povrch silikonu). Toto není hračka. Injekční stříkačku používejte pouze k určenému účelu. Injekční stříkačku uchovávejte na chladném a suchém místě a vyhýbejte se přímému slunečnímu záření. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Dodaný výrobek se může lišit od vyobrazení.

Podrobnosti o produktu
  • Vyrobeno z potravinářského silikonu a netoxického PP plastu.
  • Boční otvory na špičce dudlíku rozvádějí lék do stran úst, nikoli přímo do krku.
  • Měkká špička bradavky připomínající nuggi
  • Oddělení podobné Nuggi snižuje riziko spolknutí/odsátí
  • 10 ml objemu ve stříkačce, 20 ml objemu v uzávěru kelímku
  • Jasně viditelné značky umožňují přesné měření kapaliny
  • Lze snadno rozebrat na jednotlivé části pro čištění.

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: haakaa® Krmná stříkačka
3.5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 0
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 1
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

haakaa® Krmná stříkačka
haakaa® Krmná stříkačka
222 Kč