HABA 1,2 Puzzle - krmení zvířat 7467

HABA 1,2 Puzzle - krmení zvířat 7467

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

254 Kč
196 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 58 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A088920

HABA 1,2 Puzzle - krmení zvířat 7467
1,2 Puzzle - krmení zvířat
Číslo výrobku: 7467

Tady se mohou už nejmenší děti těšit na první zábavu při skládání puzzle. Wer findet fřr jedes Tier das passende Futter?

Podrobnosti:
• velké dílky pro malé ruce
• se dřevěnou figurkou k samostatnému hraní

Upozornění!
Vhodné pro děti od 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA 1,2 Puzzle - krmení zvířat 7467
254 Kč
196 Kč