HABA Hra - Crash Cup Karambolage

HABA Hra - Crash Cup Karambolage

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

393 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A113042

HABA Hra - Crash Cup Karambolage
Hra - Crash Cup Karambolage
Rodinná hra
Číslo výrobku: 301500
Závodní dráha se chvěje v základech - dnes se utká šest nejlepších závodníků Motory řvou, závodníci se koncentrují a už vyráží na start! Kdo skončí na stupních vítězů? Ve třech různých disciplínách si závodníci změří své síly. Akční hra.

Podrobnosti:
• 2 - 4 hráči
• Od 6 do 99 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hra - Crash Cup Karambolage
393 Kč