HABA Hrací koberec Kullerbü 302029

HABA Hrací koberec Kullerbü 302029


2.317 Kč
Cena
1.899 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
418 Kč (18%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172034

HABA Hrací koberec Kullerbü 302029
Auta objíždí kruhový objezd, zastavují za vřískotu pneumatik na semaforu a parkují na kraji silnice. A po železnici jede plně naložený vlak mezi nádražím a cílovou stanicí sem a tam. Tady mohou dát děti své fantazii volný průběh. Hrací koberec je skvěle měkký a dá se po něm jezdit s vozy Kullerbř.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 302029
 • Materiál: 100% polyester s latexovou zadní stranou
 • Maße: 140 x 90 cm

 • Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Haba

  HABA - Hračky s dokonalým designem

  Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


  HABA Hrací koberec Kullerbü 302029
  2.317 Kč
  1.899 Kč
  Top značky