Sleva 10% na dětský pokoj
Sleva 10% na dětský pokoj
Kód kupónu
1KZ3884
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Hudební sada

HABA Hudební sada

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
1.190 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A196612

HABA Hudební sada
Hraní si se zvuky s mnoha napínavými detaily pro malé děti.

Nástroje motivují k experimentům s hudbou a s akustickými kostkami se dají vydávat skvělé zvukové efekty.

Podrobnosti:
  • 12 dílů z buku: mini flétna (9 cm), bubínek (10 cm), mini metalofon (8 cm), 2 paličky (12 cm), kastaněty (8 cm), vyluzovač deště (12 cm), 4 akustické kostky a 4 x 4 cm (kvičící kostka, klapající kostka, kostka s rolničkou a zvuková kostka)
  • Od 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Hudební sada
1.190 Kč
Top značky