HABA Kuličková dráha, základní balení, Marble Twister 303964

HABA Kuličková dráha, základní balení, Marble Twister 303964


Cena
2.447 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A237448

HABA Kuličková dráha, základní balení, Marble Twister 303964
Kuličková dráha je zde spojena se skvělými zvukovými efekty: Kuličky se velkou rychlostí valí dráhou se zvukovými efekty a rozeznívají napřed jeden a pak i druhý zvonek. Dráha je zakončena praktickým sběračem kuliček - alespoň prozatím. Když se tento kontejner vyprázdní na začátku dráhy, začíná zábava s kuličkami opět od začátku.

Podrobnosti:
  • Včetně zvukové dráhy se dvěma různě znějícími zvonky.
  • Bukové dřevo pochází z místních lesů.
  • Rychlostní okruh se stopérem kuliček
  • Kuličkový kaňon: Kuličky se zpočátku přibrzdí a pak zrychlí
  • Kontejner na kuličky: pro zachytávání, ukládání a rychlé vysypání kuliček
  • Obsah: 1 kuličkový kaňon, 1 zvuková dráha, 1 rychlostní okruh se stopérem kuliček, soklem, připojovačem potrubí a základnou, 1 brzdící prvek, 2 zatáčky, 2 rampy, 9 kvádrů, 1 kostka, 6 stavebních kostek, 1 kontejner na kuličky, 6 kuliček
  • Věk: od 4 let

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


Naše nejprodávanější

HABA Kuličková dráha, základní balení, Marble Twister 303964
2.447 Kč
Top značky