10% veletržní sleva
10% veletržní sleva
Kód kupónu
VTRH9756
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA® Little Friends - Farma 303002

HABA® Little Friends - Farma 303002


Cena
1.950 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A209915

HABA® Little Friends - Farma 303002
Vítejte na venkově!

Malá přátelská farma HABA, s barevným a detailním designem, inspiruje dětskou představivost při úžasných zážitcíh na farmě. Krásně potištěné překližkové panely lze rychle sestavit a vytvořit tak farmu. Přední a zadní část budovy stájí jsou navzájem propojeny plastovými závěsy a lze je rozložit a získat tak ještě více prostoru. Bránu a stájová vrata lze rovněž složit. Kráva a tele, osel, prasata a další zvířata mají dostatek místa v mnoha stájových stáních. Pomocí praktického navijáku přivážejí farmář Franz a farmářka Johanna břemena do seníku, kde si také farmářovy děti Vreni, Nils a Kazimír rády hrají v seně. Farma od Little Friends vás zve do svých stájí k zábavným hrám.

Podrobnosti:
 • Rozmanitá a libovolně rozšiřitelná stavebnice.
 • Včetně navijáku k přepravě břemen a snopů sena.
 • Přední stěnu stáje a dveře lze rozšířit, střecha je odnímatelná.
 • Navrženo s láskou a smyslem pro detail, přední a zadní stranu lze využít ke hře.
 • Materiál: dřevo, umělá hmota
 • Rozměry: (D x Š x V) 38 x 25 x 25 cm
 • Věk: Od 3 let


 • Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Dodání v rozloženém stavu

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Haba

  HABA - Hračky s dokonalým designem

  Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


  HABA® Little Friends - Farma 303002
  1.950 Kč
  Top značky