HABA Magnetické hraní, labyrint město 301056
Momentálně vyprodáno

HABA Magnetické hraní, labyrint město 301056

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
626 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A159048

HABA Magnetické hraní, labyrint město 301056
Tady je potřeba pouliční policie: Tak mohou barevné kuličky být taženy magnetickou hůlkou na své parkovací místo. Kruhový objezd nezná pravidla a může ti zatarasit cestu, kterou chceš jet.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 301056
• Materiál: dřevo, umělá hmota, kov
• Rozměry: ě 23 cm, H 1,5 cm.
• Věk: od 2 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Dlouhá šňůra Nebezpečí uškrcení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.