Sleva 10% na dětský pokoj
Sleva 10% na dětský pokoj
Kód kupónu
1KZ3884
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Magnetické hraní, labyrint strom 301057

HABA Magnetické hraní, labyrint strom 301057

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 13 ks k dispozici!
570 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A159051

HABA Magnetické hraní, labyrint strom 301057
S magnetickou hůlkou mohou přátelé zahrad prohánět kuličky dle chuti a nálady. Bílá kulička patří do hníza, červená do košíčku a žlutá kulička jako hruštička na strom.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 301057
• Materiál: dřevo, umělá hmota, kov
• Věk: od 2 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Dlouhá šňůra/dlouhý řetěz Nebezpečí udušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Magnetické hraní, labyrint strom 301057
570 Kč
Top značky