HABA Magnetické poutko 300343

HABA Magnetické poutko 300343

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
166 Kč
117 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 49 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A127551

HABA Magnetické poutko 300343
Magnetické poutko
Číslo výrobku: 300343

Díky silnému magnetu bude držet malé hračky jako kousátka a dětské knihy na kočárku, nebo dětkém vajíčku. Snadné připevnění.

Podrobnosti:
• Materiál: polyester
• Rozměry: ca. 10 cm

Pozor! Odstraňte tuto hračku dříve, než dítě začne lézt po všech čtyřech.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Magnetické poutko 300343
166 Kč
117 Kč