Sleva na hračky ➽ 10%
Sleva na hračky ➽ 10%
Kód kupónu
4SPIE6174
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Moje první hra - pošta je tu!
Momentálně vyprodáno

HABA Moje první hra - pošta je tu!

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
272 Kč
271 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A147249

HABA Moje první hra - pošta je tu!
Pošťák Piet má každý den spoustu práce. Každý den musí balíčky roznášet. Musím vše roznést dobře, dle barev. Barevná poštovní hra pro 1 - 4 hráče, od dvou let.

• poštovní auto ze dřeva.
• 3D domek z lepenky. PRAVIDLA HRY V NĚMČINĚ!!!

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 300964
• Od 2 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 2 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.