HABA Moje první kuličková dráha - základní balení se zatáčkou 301220

HABA Moje první kuličková dráha - základní balení se zatáčkou 301220

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

1.029 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A100326

HABA Moje první kuličková dráha - základní balení se zatáčkou 301220
Moje první kuličková dráha - základní balení se zatáčkou
Číslo výrobku: 301220

Pošli kuličky, které jsou hezky barevné, dolů po rampě. Pokud zazvoní rolnička, zvládl si první etapu A pošli další kuličku: do zatáčky, a poslouchej, jestli také ona zazvoní na rolničku!

Podrobnosti:
• Obsah: 1 rampa se zoubky, 1 rampa, 3 zatáčky, 1 kulička s efektem, 1 kulička, 1 kostka s rolničkou, 1 konečný kus s rolničkou, 5 barevných spojovacích kostek
• Obsah: 14 dílků
• Materiál: buk, kov
• Od 18 měsíců


Haba
Od roku 2010 máme certifkát PEFC (číslo certifikátu: PEFC/04-4-0003), což dokazuje, že používáme dřevo z udržitelného lesnictví německých lesů. Bukové a břízové dřevo pochází z lesů, které se nacházejí v okruhu 150 km našeho ústředí v Bad Rodach. Překližky, které dovážíme z Finska a Ruska, získáváme také výhradně z kontrolovaného pěstování. Tím podporujeme udržení ekologické rovnováhy lesů.

PEC
PEFC je transparentní a samostatný systém což dokazuje, že používáme dřevo z udržitelného lesnictví. "lesnictví podporujeme". PEFC je Program pro vzájemné uznávání certifikačních systémů), který v současnosti zastřešuje 35 členských států a 24 národních systémů na pěti kontinentech. Aktuální celkové množství certifikovaného lesa systémem PEFC překračuje 220 miliónů hektarů a každoročně se zvyšuje.
Produkty ze dřeva nebo z papíru: kdo zná celé poučení, ví že podporujeme lesnictví a tak všechny naše používané suroviny pocházejí z PEFC. Toto poučení je cerftifikováno a je každý rok znovu kontrolováno. Spotřebitelné mohou být absolutně jistí: dřevěné nebo papírové produkty, které si koupíte od HABA firmy, jsou z regulovaného lesnictví. A tak jde svět dál!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Moje první kuličková dráha - základní balení se zatáčkou 301220
1.029 Kč