HABA Moje první kuličková dráha - základní balení zvuky 7095

HABA Moje první kuličková dráha - základní balení zvuky 7095

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!

1.654 Kč
1.143 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 511 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A067176

HABA Moje první kuličková dráha - základní balení zvuky 7095
Moje první kuličková dráha - základní balení zvuky
Číslo výrobku: 7095

Nyní přichází hudba do první zábavy s kuličkami.

Podrobnosti:
• 2 rampy, 2 zatáčky, 4 barevné spojovací prvky, 1 kostka - metalofon s návaznou dráhou, 1 kostka - zvukové tyčinky, 1 kulička se zvonečky
• Od 18 měsíců.


Haba
Od roku 2010 máme certifkát PEFC (číslo certifikátu: PEFC/04-4-0003), což dokazuje, že používáme dřevo z udržitelného lesnictví německých lesů. Bukové a břízové dřevo pochází z lesů, které se nacházejí v okruhu 150 km našeho ústředí v Bad Rodach. Překližky, které dovážíme z Finska a Ruska, získáváme také výhradně z kontrolovaného pěstování. Tím podporujeme udržení ekologické rovnováhy lesů.Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Moje první kuličková dráha - základní balení zvuky 7095
1.654 Kč
1.143 Kč