HABA Panenka Mirli 20 cm 5737

HABA Panenka Mirli 20 cm 5737


Cena
919 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A067006

HABA Panenka Mirli 20 cm 5737
HABA Panenka Mirli
Číslo výrobku: 5737

Panenka na mazlení, která je hezky zabalená.
Tato krásná panenka bude velký přítel.Od prvního dne doprovází svého malého vlastníka, utěšuje ho, když pláče a dává na něj pozor, když spí. Krásný dárek k narození dítěte.

• Materiál: polyester
• Výška ca. 20 cm
• V hezkém dárkovém balení
• Hezký dárek pro novorozence
• Měkká a přítulná první panenka
• Od 6 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Panenka Mirli 20 cm 5737
919 Kč
Top značky