HABA Rodinná hra "ovocný sad" 4170

HABA Rodinná hra "ovocný sad" 4170

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HABA Můj první herní poklad - velká sbírka her HABA 4278

999 Kč
751 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 248 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A007614

HABA Rodinná hra "ovocný sad" 4170
Ovocný sad
Číslo výrobku: 4170

Višně k nakousnutí, šťavnatá jablka, sladké hrušky a nádherné švestky visí ze stromu. To ví i drzý havran. Než ale ten zasáhne, znamená to rychle sklidit.

Kooperativní hra pro 1 - 8 dětí od 3 - 6 let. Snadno srozumitelná herní pravidla - se 40 dřevenými kusy ovoce - na světě prodáno více než miliónkrát.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Rodinná hra "ovocný sad" 4170
999 Kč
751 Kč