HABA Set zimního oblečení pro panenky

HABA Set zimního oblečení pro panenky


Cena
446 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A251508

HABA Set zimního oblečení pro panenky
Dovádět venku je zábava v každém ročním období - i v zimě. Ale záleží na správném oblečení. S touto sadou je panenka vždy dostatečně oblečena - při stavění sněhuláka i lyžování.

Podrobnosti:
  • Obsah: 1 bunda s kapucí, 1 lyžařské kalhoty, 1 sluneční brýle, kozačky
  • Se zipem pro snadné oblékání a svlékání.
  • Vhodné pro všechny 30 cm panenky značky HABA
  • Lze prát na 30 °C
  • Materiál: polyester, umělá hmota
  • Věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Set zimního oblečení pro panenky
446 Kč
Top značky