✯ Vánoční nákupy -10% ✯
✯ Vánoční nákupy -10% ✯
Kód kupónu
TAJN8927
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Společenská hra - Krotitelé duchů 301334

HABA Společenská hra - Krotitelé duchů 301334

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
343 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111703

HABA Společenská hra - Krotitelé duchů 301334
Společenská hra - Krotitelé duchů
Číslo výrobku: 301334
Staré věžní hodiny odbíjejí půlnoc. Tři krotitelé duchů rychle připravují zelenou munici do pistolí, které si sami sestavili a vydávají se do zámku. Dokáže tato trojice duchy pochytat dříve, než odbije jedna hodina? Ovšem pozor: Pokud uvíznou v pasti, skončí v žaláři! Paměťová hra.

Podrobnosti:
• 5-99 let
• 1 - 4 hráči

Upozornění:
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Společenská hra - Krotitelé duchů 301334
343 Kč