Autosedačky a dětský pokoj!
Autosedačky a dětský pokoj!
10% sleva
1KSZ4852
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HABA Společenská hra - Příšerková koupel 301339

HABA Společenská hra - Příšerková koupel 301339

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

611 Kč
393 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 218 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111705

HABA Společenská hra - Příšerková koupel 301339
Společenská hra - Příšerková koupel
Číslo výrobku: 301339
V koupelně příšerek je žito, chtějí se totiž zbavit svého příšerného zápachu. Všichni se drbou, až se z nich kouří a všude to cáká. Při tom panuje všeobecný chaos, kdo se nebojí a zjedná pořádek? Uspěje ten nejrychlejší, který bude mít na konci nejvíce zlatých kolíčků na prádlo. Turborychlá společenská hra.

Podrobnosti:
• 9-99 let
• 2 - 3 hráči

Upozornění:
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


HABA Společenská hra - Příšerková koupel 301339
611 Kč
393 Kč