HABA Sportovní kočárek pro panenky Jule 303815
Momentálně vyprodáno

HABA Sportovní kočárek pro panenky Jule 303815

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
550 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A237325

HABA Sportovní kočárek pro panenky Jule 303815
S tímto sportovním kočárkem mohou malí rodiče vzít svou penenku Julii všude s sebou. Včetně bezpečnostního pásu, aby panenka seděla bezpečně v kočárku.

Podrobnosti:
  • Lze složit a šetřit tak místo
  • Rozměry: 25 x 25 x 63 cm
  • Material: polyester, kov, umělá hmota, lipové dřevo.
  • Věk: Od 3 let

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.