HABA Visící postava Dragon Duri 303884

HABA Visící postava Dragon Duri 303884


  • HABA Závěsná myš Merle 303885

Cena
319 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A237381

EAN: 4010168236360

HABA Visící postava Dragon Duri 303884
Tento text je přeložen automaticky.
Děti se v prvních měsících života hodně učí a objevují díky porozumění. Závěsná figurka Dragon Duri je prostě perfektní společník hry: skládá se z roztomilé hlavy, pěti pohyblivých dřevěných disků a velkého dřevěného prstenu, který lze uchopit. S praktickou smyčkou lze zavěšenou postavu připojit k kojeneckému nosiči, trenérovi, dětské postýlce nebo kočárku.

Podrobnosti:
  • Materiál: buk, javor
  • rozměry: 18 x 5,7 cm
  • Věk: od 6 měsíců

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Haba

HABA - Hračky s dokonalým designem

Hračky od Haba přesvědčují již po generace, protože podporují dětskou zvídavost a chuť si hrát. Jsou promyšlené, podněcují dětskou fantazii, jsou úměrné dětskému věku. A to nejdůležitější - dávají dětem spoustu zábavy. Rodinná firma HABA vymýšlí nové hračky v Německu a dřevěné hračky jsou vyrobeny z německého dřeva pocházejícího z udržitelného dřevařského průmyslu.


Naše nejprodávanější

HABA Visící postava Dragon Duri 303884
319 Kč