Naše alternativa k vyprodanému výrobku

hadí housenka babyJem Nest
Momentálně vyprodáno
Varianta:
  • hadí housenka babyJem Nest
    Momentálně vyprodáno
  • hnízdo hadího hada Caterpillar

Cena
784 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A277907

EAN: 8681049215338

hadí housenka babyJem Nest
Tento text je přeložen automaticky.
Polstrovaný polštářek „Caterpillar“ pro dívky babyJem nabízí ochranu a bezpečnost v postýlce. Obzvláště starší kojenci od asi čtyř měsíců věku mohou uplatnit svou touhu pohybovat se, aniž by zasáhli tvrdé pruty.

Hadí hnízdo funguje především jako tlumič nárazů. Omezuje rozsah aktivity dítěte v posteli, a tím brání tomu, aby se dítě zranilo tvrdými tyčemi při pohybu tam a zpět. I malé začátečníky pro procházení jej mohou použít z bezpečnostních důvodů k mírnému omezení poloměru pohybu na prošívané přikrývce. Další výhodou je, že se neklidná miminka cítí v bezpečí a uvolněně díky mazlivému okraji a spí mnohem uvolněněji.

Ať už v dětském nebo rodinném lůžku nebo na procházení přikrývky - takže hnízdo had chrání ty nejmenší optimálně je extra silný a jemně polstrovaný. Obzvláště sladký je milující design polštáře jako housenky v nadčasovém Patchwork - Design. Polstrovaný polštář pro děti „Caterpillar“ od babyJem je vyroben ze 100% vysoce kvalitní tygří bavlny, šetrné k pokožce a prodyšné. Byl vyroben společností babyJem testovanou na zdravotní rizika a je také plně omyvatelný.

Podrobnosti o produktu:
  • Ochrana a bezpečnost v jednom
  • měkkém struktura vyrobena ze 100% bavlny
  • plně omyvatelná
  • Materiál: 100% bavlna
  • omyvatelná při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější