10% Shop |12% App
10% Shop |12% App
Sleva
na HRAČKY!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Hape Crazy Spaghetti
Cena
718 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-6 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A296397

EAN: 6943478029118

Hape Crazy Spaghetti
Tento text je přeložen automaticky.
Hrajete s jídlem ... ... s radostí! Bláznivé špagety lze ohnout do jakéhokoli tvaru. Co takhle například s vtipnou nudlovou tváří?

Tato mísa se špagetami s legračním obličejem je ideální příležitostí hrát si s jídlem! 13-dílná sada na vaření obsahuje flexibilní špagety s plstěným obalem a dřevěné přísady s miskou, takže váš malý kuchař může vytvořit něco zvláštního!

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 24,5 x 20,5 x 8,5 cm
  • Počet dílů: 14 dílů
  • Návod na údržbu: čistěte navlhčeným hadříkem
  • Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Naše nejprodávanější

Hape Crazy Spaghetti
718 Kč