Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Hape Discovery Train
Momentálně vyprodáno
Cena
789 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A275915

EAN: 6943478024922

Hape Discovery Train
Tento text je přeložen automaticky.
Dřevěný vlak kočujících zvířat. Těchto osm tvarů lze skládat. Stisknutím modrého komínu lokomotivy zazní zvuk.

Co-Branding Hape & Kids II Kids II si stanovila za cíl vyvíjet produkty, které obohacují každodenní život v prvních letech. Hračky, houpačky, dětské židle a jiné typy doplňků pro kojence a malé děti obohatily život mnoha rodin od roku 1969.

Podrobnosti:
  • Série: Baby Einstein
  • Materiál: dřevo, ABS, Metal, PP, PE
  • Položky: 17
  • Věk: Od 18 měsíců

úcta
Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Používejte pouze pod dohledem dospělých. Nebezpečí zranění!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Naše nejprodávanější