HAPE Domeček pro panenky - All Season plně vybavený

HAPE Domeček pro panenky - All Season plně vybavený

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

4.095 Kč
3.399 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 696 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A073788

HAPE Domeček pro panenky - All Season plně vybavený
Domeček, 4 roční období, vybavený, 35 dílů
Číslo výrobku: E3401

S tímto domečkem pro panenky si můžete hrát na různé role. Tento skvělý domeček, 4 roční období nabízí 6 pokojů, disponuje schody a střecha lze vyměnit (z letní na zimní) a má solární panely.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Materiál: Dřevo, barvy na vodní bázi
• Dílů: 35

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
357 Kč
Cena
385 Kč
Cena
107 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Domeček pro panenky - All Season plně vybavený
4.095 Kč
3.399 Kč