Ke Dni otců
Ke Dni otců
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAPE Fixy na látku, 10 ks

HAPE Fixy na látku, 10 ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

MOC¹ 217 Kč
167 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 50 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A161964

HAPE Fixy na látku, 10 ks
Nepostradatelné pro malé a velké umělce. Pomocí trochy barvy, fantazie a umu přeměníte neutrální výrobky z přírodního dřeva nebo neošetřené bavlny ve skutečné umělecké předměty. Tyto unikáty se navíc stanou cennými unikáty pro rodiče a prarodiče. Kreativní činnost při kutění a vytváření podporuje také manuální zručnost a taktilní snímání. Obojí je velmi podstatné pro vývoj a později v životě se dá těžko dohnat.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 40152
• Věk: od 3+ let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Fixy na látku, 10 ks
MOC¹ 217 Kč
167 Kč