Hape Koleje, džungle
MOC
229 Kč
Cena 175 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
54 Kč (24%)
Cena včetně DPH:
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A195690

Hape Koleje, džungle
Skvělá vláčkodráha ve stylu džungle! Dvě a dvě různé propojovací části kolejí, které skvěle propojí tvou dráhu. Kombinovatelné se všemi dráhami Hape.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo
  • Jednotlivých dílů: 4
  • Věk: Od 18 měsíců

Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění.

Příslušenství

Cena
285 Kč
Cena
478 Kč
Cena
219 Kč
Cena
547 Kč
Cena
224 Kč
Cena
284 Kč
Cena
285 Kč
Cena
372 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Hape Koleje, džungle
MOC¹ 229 Kč
175 Kč
Top značky