HAPE Kuchyňka Gourmet bílá

HAPE Kuchyňka Gourmet bílá


Cena
2.619 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A228249

HAPE Kuchyňka Gourmet bílá
Ve vaší gurmánské kuchyni s otočnými a cvakajícími knoflíky můžete vařit guláš, zeleninovou směs nebo krevety. Úspora místa, máte při ruce vše, co potřebujete: Sporák, umyvadlo, troubu a dokonce malou ledničku. Auto jsou k dostání zvlášť.

Podrobnosti:
  • Počet dílů: 1
  • Rozměry: 55 x 32 x 70,5 cm
  • Hmotnost: 8,04 kg
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Nebezpečí udušení! Sestaví dospělá osoba. Používat pouze jako hračku. Nepoužívat s opravdovými potravinami ani kamny / sporákem. Odstraňte balení, než dáte hračku svému dítěti. Prosím, pečlivě uchovejte tyto informace Barevné a vzorové odchylky jsou možné!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Kuchyňka Gourmet bílá
2.619 Kč
Top značky