HAPE Kuličkový déšť, modrý
Momentálně vyprodáno

HAPE Kuličkový déšť, modrý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 300 Kč
239 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 61 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A153831

HAPE Kuličkový déšť, modrý
Pohybuj touto hračkou se dvěma rukama nahoru a dolů. Kuličky vydávají skvělé zvuky jako déšť. Díky anatomickému tvaru mohou malé děti hračku dobře držet.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: E0328
• Materiál: dřevo, barvy na vodní bázi, PMMA, ABS
• Barva: modrá
• Věk: od 24 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.