HAPE Magnet Mašinka
Momentálně vyprodáno

HAPE Magnet Mašinka

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 218 Kč
188 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 30 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A113980

HAPE Magnet Mašinka
Magnet Mašinka
Číslo výrobku: E0914

Nastoupit a pozor při odjezdu. Tato mašinka bude fascinovat každé dítě. Lokomotiva a vagónky zvou ke hraní. Skvělé zážitky, zábava na cesty

Když se projedeš s mašinkou, budeš mít co vyprávět. Použijte tuto rychlo mašinku a vyprávějte dítěti zajímavé historky. Mašinka je ideální také k počítání vagónků, oken a koleček. Dítě může říkat barvy. Vy mu můžete vysvětlit rozdíl mezi osobním vlakem, ICE a nákladním vlakem.

Podrobnosti:
• Věk: Od 3 let.
• Materiál: magentky, dřevo, plast, kov

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.