HAPE Mobilní zmzlinárna
Momentálně vyprodáno
MOC¹
4.091 Kč
Cena 2.830 Kč Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.261 Kč (31%)
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A153839

HAPE Mobilní zmzlinárna
Vlastnit zmrzlinárnu je sen dětí. Zmrzlinárna je tu a sen se ti vyplní. Zmrzlinový stánek je přenosný a má sklopný stoleček na stranu.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: E3139
• Dílů: 16
• Materiál: dřevo, barvy na vodní bázi, kov, PE, PP, PMMA, bavlněná vlákna
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Top značky