"Hape Motoric Cube ""První experimenty"

"Hape Motoric Cube ""První experimenty"


Cena
1.442 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A275914

EAN: 6943478024915

"Hape Motoric Cube ""První experimenty"
Tento text je přeložen automaticky.
Nekonečná rozmanitost - na vědce čeká pět vzrušujících stránek - Drátěné bludiště zaujme plovoucími magnetickými prvky. S dalším zrcadlovým efektem - míč se vrací zpět do labyrintu koule, jako by sám o sobě Kulička najde cestu k cíli na otočném stole. Otáčením rychlostních stupňů se motivy stávají „živými“. Posuvník animace změní obrázek jeho pohybem.

Co-Branding Hape & Kids II Kids II si stanovila za cíl vyvíjet produkty, které obohacují každodenní život v prvních letech. Hračky, houpačky pro děti, židle pro děti a jiné typy doplňků pro kojence a malé děti obohatily život mnoha rodin od roku 1969.

Podrobnosti:
  • Série: Baby Einstein
  • Motorická smyčka a mnoho dalších funkcí k objevování
  • 10 kusů
  • Materiál: Dřevo
  • Podporuje vnímání a motorické dovednosti
  • Rozměry: 35 x 35 x 50 cm
  • Věk: od 12 měsíců
úcta
Tato hračka musí být sestavena dospělý.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Naše nejprodávanější

"Hape Motoric Cube ""První experimenty"
1.442 Kč