HAPE Obývák -  12 dílu
Varianta:
  • HAPE Obývák -  12 dílu
  • HAPE Kuchyň - 7 dílná
  • HAPE Jídelna - 24 dílů
  • HAPE Pokojíček pro mimino - 13. dílů

MOC¹
382 Kč
Cena
344 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A073792

EAN: 6943478004504

HAPE Obývák - 12 dílu
Obývák
Číslo výrobku:E3452

Před krásnými kamny se může celá rodinka pěkně usadit a zahrát si nějakou hru. Koho to nebaví, tak může koukat na televizi.

Popis výrobku:
• Od 3 let
• Materiál: dřevo/látka
• Dílů: 12

Pozor!
Nevhodné pro děti mladších 3 let! Nebezpečí zadušení!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Naše nejprodávanější

HAPE Obývák - 12 dílu
MOC¹ 382 Kč
344 Kč