Výprodej s extra slevou
Výprodej s extra slevou
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAPE Organeco - stavící kostky

HAPE Organeco - stavící kostky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.781 Kč
1.388 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 393 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A093657

HAPE Organeco - stavící kostky
Organeco - stavící kostky
Číslo výrobku: H897616

FAntastické a velké stavící kostky ve světélkujících barvách, kombinace tradičních kostek až po moderní grafiky. Vytvořeno z bambusu - materiálu neohrožující životní prostředí

Není žádná správná nebo špatná cesta - stavění záleží jen a jen na tobě. Jednoduše začni stavět a bav se!

Podrobnosti:
• Věk: Od 18 měsíců
• Materiál: Bambus a barvy na vodní bázi

Pozor!
Nevhodné pro děti od 12 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Organeco - stavící kostky
MOC¹ 1.781 Kč
1.388 Kč