Hape počáteční sada Inventor
552 Kč
Cena
544 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A296413

EAN: 6943478029057

Hape počáteční sada Inventor
Tento text je přeložen automaticky.
Zažijte fyziku s lehkostí: Se sadou Starter Inventor! Obsahuje snadno použitelné součásti a nástroje a je kompatibilní s jinými sadami vynálezců Junior.

Vzrušující vzdělávací cesta: Představte svého malého vědce a vynálezce vzrušujícímu světu vědy a objevů s touto zábavnou a poutavou sadou hraček!

42-dílná inovativní sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje provádět vzrušující experimenty a poskytuje hodiny zábavy pro děti v jejich domácí laboratoři. Tato laboratorní hračka je navržena speciálně pro malé ruce a dovednosti.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 26 x 24 x 6 cm
  • Obsah: 42 dílů
  • Věk: Od 4 let

Pozor!
Riziko udušení v důsledku malých částí. Dlouhá šňůra. nebezpečí uškrcení. ne pro děti do 3 let. Gumový pásek by neměl být používán jako katapult nebo smyčka.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Naše nejprodávanější

Hape počáteční sada Inventor
Hape počáteční sada Inventor
552 Kč
544 Kč