HAPE Podmořský svět - stavící kostky

HAPE Podmořský svět - stavící kostky


MOC¹
636 Kč
Cena
575 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
61 Kč (10%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A099209

HAPE Podmořský svět - stavící kostky
Podmořský svět - stavící kostky
Číslo výrobku: E0432

objevte jedinečný podmořský svět! Mnoho různých tvarovaných kostek ve světélkujícíh barvách inspirují ke stavění plného fantazie!
Kostky jsou perfektní pro kreativní hraní Vašeho dítěte. Nechte děti postavit různé stavby.

Podrobnosti:
• Věk: +24 Měsíců
• Materiál: dřevo, barvy na vodní bázi

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Podmořský svět - stavící kostky
MOC¹ 636 Kč
575 Kč
Top značky