HAPE Pop-Up- toustovač

HAPE Pop-Up- toustovač

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • HAPE Můj mixér

510 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A048059

HAPE Pop-Up- toustovač
Pop-Up-toustovač
Číslo zboží: E3105
Opékání chleba v tomto toustovači je hračka.
Kousek másla a malinko medu udělají z něj lahodnou pochoutku.
Materiál: dřevo
Díly: 10
Věk: od 3 let
POZOR: Nevhodné pro děti do 3 let!

Příslušenství

Cena
355 Kč
Cena
569 Kč
Cena
303 Kč
Cena
599 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Pop-Up- toustovač
510 Kč