Jarní překvapení
Jarní překvapení
Vyberte si
kupón
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Hape Přejezd s automatickými závorámi
MOC¹
299 Kč
Cena 156 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
143 Kč (48%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A195645

Hape Přejezd s automatickými závorámi
Na tomto přejezdu s automatickými závorami budou autíčka, figurky chodců zastaveny a budou muset počkat, než přejede vlak. Dřív než vláček projede přes přejezd se závory automaticky zavřou. Autíčka tedy budou muset zastavit a počkat.

Podrobnosti:
  • Materiál: Dřevo, ABS, kov, POM
  • Jednotlivých dílů: 1
  • Věk: Od 3 let.

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění.

Příslušenství

Cena
289 Kč
Cena
478 Kč
Cena
222 Kč
Cena
178 Kč
Cena
555 Kč
Cena
178 Kč
Cena
186 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Hape Přejezd s automatickými závorámi
MOC¹ 299 Kč
156 Kč
Top značky