Hape Puzzle koleje s barvou a tvarem

Hape Puzzle koleje s barvou a tvarem

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 338 Kč
287 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 51 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A195720

Hape Puzzle koleje s barvou a tvarem
Jen pokud najdeš správné barvy a tvary, může vláček vklidu přejet přes koleje. Postav si všechny části správně, aby měl vláček co nejklidnější cestu.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo, kov, PP, PE, magnet
  • Jednotlivých dílů: 7
  • Věk: Od 18 měsíců

Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění.

Příslušenství

Cena
287 Kč
Cena
177 Kč
Cena
177 Kč
Cena
1.521 Kč
Cena
287 Kč
Cena
287 Kč
Cena
442 Kč
Cena
552 Kč
Cena
442 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Hape Puzzle koleje s barvou a tvarem
MOC¹ 338 Kč
287 Kč