HAPE Quadrilla Kuličková dráha The Challenger

HAPE Quadrilla Kuličková dráha The Challenger


  • HAPE Quadrilla - Kuličková dráha - The Cyclone 198 dílů

4.100 Kč
Cena
3.890 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
210 Kč (5%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A133092

HAPE Quadrilla Kuličková dráha The Challenger
Rychle, rychle: Kuličková dráha je pravou zábavou pro všechny, kteří si chtějí hrát s trychtýři, houpačkou, tratí a akcelerátorem. Vyzkoušejte si flexibilitu kuličkové dráhy. Individuální stavba dráhy, která disponuje 50 kuličkami.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: E6016
• Materiál: Dřevo, PA, PP, ABS, barvy na vodní bázi
• Jednotlivých dílů: 147
• Od 4 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé dílky, které by dítě mohlo spolknout.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE Quadrilla Kuličková dráha The Challenger
4.100 Kč
3.890 Kč
Top značky