Hape Race Tracks - stanice
Cena
1.290 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A301975

EAN: 6943478025400

Hape Race Tracks - stanice
Tento text je přeložen automaticky.
Nyní je čas na zábavu a závodní zábavu na tratích!
Přepravte závodníky na trať a začněte závod.

Tady mohou malí závodní jezdci cestovat přímo na závodní dráhu pomocí DB Autozug a připravit své speedstery v dílně. Ať už v kombinaci s jinou dřevěnou železnicí Hape nebo jednotlivě: Závodní dráhy Station zaručují širokou škálu zábavy a stimulují představivost každého závodníka!

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 64 x 12 x 12 cm
  • Materiál: ekologický bioplast
  • Sada závodní dráhy s dílnou a stanicí Autozug
  • Skládá se z 34 dílů (třídílný vůz na přepravu automobilů, 2 závodní vozy, box, startovní a cílová čára, tribuna, 2 hrací postavy, 13 kolejových dílů pro závodní dráhu, startovací sada kolejnic pro nákladní vlak)
  • Hmotnost: 1,6 kg

Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nebezpečí úrazu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Naše nejprodávanější

Hape Race Tracks - stanice
Hape Race Tracks - stanice
1.290 Kč