Jen dnes 10x více bodů!
Jen dnes 10x více bodů!
Sbírejte babypoints
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Hape sada Inventor Deluxe
Momentálně vyprodáno
Cena
1.111 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A296408

EAN: 6943478029064

Hape sada Inventor Deluxe
Tento text je přeložen automaticky.
S touto sadou si prohloubíte své první znalosti fyziky. Zahrnuje kladky, vrtule a LED světlo. Obsahuje sedm inspiračních karet a je kompatibilní s dalšími sadami mladých vynálezců.

Vzrušující výuková cesta: Předveďte svého malého vědce a vynálezce do vzrušujícího světa vědy a objevů pomocí této zábavné a poutavé sady hraček!

57dílná inovativní sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k provedení vzrušujících experimentů a poskytuje dětem hodiny zábavy v domácí laboratoři. Tato laboratorní hračka je navržena speciálně pro malé ruce a dovednosti.

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 39,5 x 24 x 7 cm
  • Obsah: 57 dílů
  • Věk: Od 4 let

Barva stylu pozornosti!
Riziko udušení v důsledku malých částí. Dlouhá šňůra. nebezpečí uškrcení. ne pro děti do 3 let. Gumový pásek by neměl být používán jako katapult nebo smyčka.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Hape sada Inventor Deluxe
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější