Hape Tunel, 3 části

Hape Tunel, 3 části

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

348 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A195659

Hape Tunel, 3 části
Brány a tunel na vláčkodráze nemohou chybět! S těmito 3 tunely můžeš ozdobit tvé vláčkodráhy. Skvělá sada pro rozšíření možností hraní vláčkodrah.

Podrobnosti:
  • Materiál: dřevo
  • Jednotlivých dílů: 3
  • Věk: Od 3 let.

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění.

Příslušenství

Cena
1.606 Kč
Cena
279 Kč
Cena
345 Kč
Cena
278 Kč
Cena
321 Kč
Cena
281 Kč
Cena
466 Kč
Cena
227 Kč
Cena
1.949 Kč
Cena
618 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Hape Tunel, 3 části
348 Kč