HAPE xylofon
Momentálně vyprodáno
  • HAPE Malá tamburína

Cena 436 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A038685

HAPE xylofon
Xylofon
Číslo zboží: E0302
Už při 10 měsících můžete začít s výukou živé hudby. Kdo ví, co skrývá xylofon pro nejmenší ...
Díly: 3
věk: 12 měsíců

Příslušenství

Cena
520 Kč
Cena
1.277 Kč
Cena
541 Kč
Cena
3.059 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Top značky