Hape Zábavná vláčkodráha, sada

Hape Zábavná vláčkodráha, sada


MOC¹
1.820 Kč
Cena
1.530 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
290 Kč (16%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A195745

Hape Zábavná vláčkodráha, sada
Barevný a zajímavý design této vláčkodráhy je ideální pro pozornost dětí. Jízda začína v lese tamburýn, které se rozezní a jede se směrem do labyrintu perel.

Podrobnosti:
  • Materiál: Dřevo, kov, PP, ABS, PE, PMMA, PA, PC, silikon, magnet
  • Jednotlivých dílů: 19
  • Věk: Od 18 měsíců

Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění.

Příslušenství

Cena
283 Kč
Cena
388 Kč
Cena
163 Kč
Cena
174 Kč
Cena
174 Kč
Cena
181 Kč
Cena
2.336 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Hape Zábavná vláčkodráha, sada
MOC¹ 1.820 Kč
1.530 Kč
Top značky