HAPE zelený drapák

HAPE zelený drapák


  • HAPE sada formiček do písku 5 dílná
  • HAPE ruční bagr
  • HAPE ruční bagr
  • HAPE vrtačka do písku zelená

MOC¹
255 Kč
Cena
252 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
3 Kč (1%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A051244

HAPE zelený drapák
HAPE zelený drapák
Číslo zboží: E4008

Tento drapák jednoduchým stisknutím nabere velké množství písku, hlíny nebo jiných důležitých věcí.
Rozměry: 12 x 30,77 x 8,75 cm
POZOR! Není vhodné pro děti do 2 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE zelený drapák
MOC¹ 255 Kč
252 Kč
Top značky